Światowa premiera Renault na targach motoryzacyjnych w Monachium

Renault, który dostarcza konsumentom najbardziej zaawansowane technologie, kontynuując jednocześnie odnawianie swojej gamy produktów, bierze udział w Salonie Samochodowym IAA 2021 w Monachium.

Renault zaprezentuje swoje najnowsze innowacje konsumentom podczas Salonu Samochodowego IAA w Monachium, który odbędzie się w dniach 6-12 września 2021 r. Na targach odbędzie się również światowa premiera nowego modelu Renault MEGANE E-TECH 100% ELECTRIC. Konferencja prasowa Renault odbędzie się w poniedziałek 6 września 2021 roku i będzie transmitowana na żywo. Marka odbędzie się w hali B6 ze specjalnym stoiskiem dla nowego modelu MEGANE E-TECH 100% ELECTRIC już od poniedziałku 1 września, w dniu prasy.

Od wtorku, 7 września, na stoisku Renault będzie można zobaczyć model R5 Prototype, przypominający oryginalne Renault 5, w kultowych wersjach specjalnie wybranych na to wydarzenie.

W Monachium po raz pierwszy zostanie zaprezentowana nowa koncepcja stoiska pod nazwą „Renault studiault”. Nowa koncepcja stoiska; Będzie oferować wszechstronną strukturę dostosowaną do różnych formatów komunikacji, takich jak talk show, treści wideo wyświetlane na ekranach telefonów komórkowych, wyświetlanie starych pojazdów czy treści technologiczne.

Program targów Renault:

  • 6 września: Nowy MEGANE E-TECH 100% ELEKTRYCZNY
  • 7 września: Nowy MEGANE E-TECH 100% ELECTRIC, prototyp R5, kultowe Renault 5
  • 8 września: Mobilizacja
  • 9 września: modele Renault E-TECH
  • 10/11 i 12 września: nowe MEGANE E-TECH 100% ELECTRIC, R5 Prototype, modele Renault E-TECH

W środę, 8 września, pierwszego dnia wizyty, stoisko Renault zostanie przystosowane pod Mobilize, który obejmuje nowe rozwiązania transportowe i energetyczne.

Leave a Reply

%d bloggers like this: