Renault viibib oma esmaesitlusega Müncheni autonäitusel

Renault, kes toob tarbijateni kõige arenenumaid tehnoloogiaid, jätkates samas tootevaliku uuendamist, osaleb 2021. aasta IAA Müncheni autonäitusel.

Renault toob oma uusimad uuendused tarbijateni IAA Müncheni autonäitusel, mis toimub 6. – 12. September 2021. Messil toimub ka uue Renault MEGANE E-TECH 100% ELECTRIC mudeli maailma esiettekanne. Renault ’pressikonverents toimub esmaspäeval, 6. septembril 2021 ja sellest saab otseülekande. Kaubamärk toimub saalis B6 spetsiaalse stendiga uue MEGANE E-TECH 100% ELECTRIC mudeli jaoks esmaspäevast, 1. septembrist, pressipäevast.

Alates teisipäevast, 7. septembrist on Renault ’boksis väljas mudel R5 Prototype, mis meenutab originaalset Renault 5, koos spetsiaalselt selle sündmuse jaoks valitud ikooniliste versioonidega.

Uut stendikontseptsiooni nimega Renault studiault tutvustatakse esimest korda Münchenis. Uus stendikontseptsioon; See pakub mitmekülgset struktuuri, mis on kohandatud erinevatele suhtlusvormingutele, nagu vestlussaated, mobiiliekraanidel kuvatav videosisu, vanade sõidukite kuvamine või tehnoloogiline sisu.

Renault messi programm:

  • 6. september: uus MEGANE E-TECH 100% ELEKTRI
  • 7. september: uus MEGANE E-TECH 100% elektriline, R5 prototüüp, ikooniline Renault 5
  • 8. september: mobiliseeruge
  • 9. september: Renault E-TECH mudelid
  • 10./11. Ja 12. september: uued MEGANE E-TECH 100% ELEKTRI, R5 prototüüp, Renault E-TECH mudelid

Kolmapäeval, 8. septembril, esimesel visiidipäeval, kohandatakse Renault ’stend Mobilize jaoks, mis sisaldab uusi transpordi- ja energialahendusi.

Leave a Reply

%d bloggers like this: