Renault bude na světové výstavě v Mnichově

Renault, který přináší zákazníkům nejpokročilejší technologie a zároveň pokračuje v obnově své produktové řady, se účastní autosalonu IAA v Mnichově v roce 2021.

Renault představí své nejnovější inovace spotřebitelům na autosalonu IAA v Mnichově, který se bude konat od 6. do 12. září 2021. Na veletrhu proběhne také světová premiéra nového modelu Renault MEGANE E-TECH 100% ELECTRIC. Tisková konference Renaultu se bude konat v pondělí 6. září 2021 a bude vysílána v přímém přenosu. Značka se bude konat v hale B6 se speciálním stánkem pro nový model MEGANE E-TECH 100% ELECTRIC od pondělí 1. září, v den tisku.

Od úterý 7. září bude na stánku Renaultu vystaven model R5 Prototype, který připomíná původní Renault 5, s ikonickými verzemi speciálně vybranými pro tuto událost.

Nový koncept stánku s názvem „Renault studiault“ bude poprvé představen v Mnichově. Nový koncept stánku; Bude nabízet univerzální strukturu přizpůsobenou různým formátům komunikace, jako jsou talk show, videoobsah zobrazovaný na mobilních obrazovkách, zobrazení starých vozidel nebo technologický obsah.

Veletržní program Renaultu:

  • 6. září: Nový MEGANE E-TECH 100% ELEKTRICKÝ
  • 7. září: Nový MEGANE E-TECH 100% ELECTRIC, R5 Prototype, ikonický Renault 5
  • 8. září: Mobilizujte
  • 9. září: Modely Renault E-TECH
  • 10. a 11. září a 12. září: nové modely MEGANE E-TECH 100% ELEKTRICKÉ, prototypy R5, Renault E-TECH

Ve středu 8. září, první den návštěv, bude stánku Renault upraven pro Mobilize, který zahrnuje nová dopravní a energetická řešení.

Leave a Reply

%d bloggers like this: