Renault буде на Мюнхенському автосалоні зі світовою прем’єрою

Renault, який пропонує найсучасніші технології для споживачів, продовжуючи поновлювати асортимент своєї продукції, бере участь у автосалоні IAA у Мюнхені 2021 року.

Renault представить своїм останнім нововведенням споживачів на автосалоні IAA в Мюнхені, який пройде з 6 по 12 вересня 2021 року. На виставці також відбудеться світова прем’єра нової моделі Renault MEGANE E-TECH 100% ELECTRIC. Прес-конференція Renault відбудеться в понеділок, 6 вересня 2021 року, і буде транслюватися в прямому ефірі. Бренд відбудеться у залі B6 зі спеціальним стендом для нової моделі MEGANE E-TECH 100% ELECTRIC з понеділка, 1 вересня, у день преси.

З вівторка, 7 вересня, модель R5 Prototype буде демонструватися на стенді Renault, що нагадує оригінальний Renault 5, із знаковими версіями, спеціально підібраними для цієї події.

Нова концепція стенду під назвою „Renault studiault“ буде вперше представлена ​​в Мюнхені. Нова концепція стенду; Він запропонує універсальну структуру, адаптовану до різних форматів спілкування, таких як ток-шоу, відеоконтент, що відображається на мобільних екранах, показ старих автомобілів або технологічний контент.

Ярмаркова програма Renault:

  • 6 вересня: Новий MEGANE E-TECH 100% ЕЛЕКТРИЧНИЙ
  • 7 вересня: новий MEGANE E-TECH 100% ELECTRIC, прототип R5, знаковий Renault 5
  • 8 вересня: мобілізувати
  • 9 вересня: моделі Renault E-TECH
  • 10/11 та 12 вересня: нові моделі MEGANE E-TECH 100% ELECTRIC, прототип R5, Renault E-TECH

У середу, 8 вересня, в перший день відвідування, стенд Renault буде адаптований для Mobilize, що включає нові транспортні та енергетичні рішення.

Leave a Reply

%d bloggers like this: