Wizz Air ogłosił 5 nowych tras z Polski. To popularne kierunki wakacyjne

Wizz Air ogłosił nowości w swojej letniej siatce lotów. Węgierska linia lotnicza od połowy czerwca uruchomi 5 nowych tras z trzech polskich lotnisk – Warszawy, Gdańska i Krakowa. Na liście pojawiły się popularne wśród Polaków kierunki wakacyjne.

Na początku tygodnia Wizz Air poinformował o uruchomieniu trzech wakacyjnych tras z Polski na greckie wyspy – Kretę, Rodos i Zakynthos. Okazuje się, że to nie koniec dobrych wiadomości dla miłośników tanich lotów. W połowie czerwca wystartują kolejne połączenia do popularnych turystycznie kierunków – po raz kolejny do Grecji, jak również Chorwacji. 

Wizz Air: 5 nowych tras z 3 lotnisk w Polsce

W letniej siatce lotów pojawiły się dwie nowe trasy z Lotniska Chopina Połączenie z Warszawy do Salonik wystartuje 13 czerwca – wyloty zaplanowano dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele. Loty z Warszawy do Prewezy ruszą od 11 czerwca – rejsy również dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki. 

Ale to nie koniec nowości. Wizz Air od 11 czerwca poleci też z Gdańska na Santorini (wyloty w poniedziałki i piątki), a od 13 czerwca z Gdańska do Herklionu (wyloty w środy i niedziele). 

Oprócz tego od 11 czerwca węgierska linia uruchomi nowe połączenie z Krakowa do Splitu w Chorwacji. Samoloty będą latać na tej trasie dwa razy w tygodniu w – poniedziałki i piątki.

Bilety na nowo ogłoszone trasy są już dostępne w sprzedaży na stronie przewoźnika – ceny zaczynają się od 179 złotych w jedną stronę.

– Dziś z radością podkreślamy nasze silne zaangażowanie w Polsce, ogłaszając pięć nowych tras z Warszawy, Gdańska i Krakowa do atrakcyjnych wakacyjnych miejsc w Grecji i Chorwacji. Dzięki ofercie Wizz Air polscy podróżni będą mogli cieszyć się tego lata długo oczekiwanymi wakacjami. Za sprawą wdrożonych przez Wizz Air, dodatkowych procedur bezpieczeństwa na pokładzie nasi pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i wygodnie – powiedziała cytowana w komunikacie prasowym manager ds. komunikacji korporacyjnej, Paulina Gosk.


Leave a Reply

%d bloggers like this: