TUI Group’un yeni büyüme stratejisini açıkladı

Yeni programını açıklayan TUI Musement CEO’su David Schelp: Küresel Turlar ve Aktiviteler pazarı 2021’de toparlanmaya başlayacak. 2023’e kadar gelirler ve rakamlar 2019 seviyesine ulaşamayacak.

FRANKFURT- Yeni programını açıklayan TUI Musement CEO’su David Schelp yaptığı açıklamada: „“Küresel Turlar ve Aktiviteler pazarı 2021’de toparlanmaya başlayacak. 2023’e kadar gelirler ve rakamlar 2019 seviyesine ulaşamayacak” dedi.
 Dünyanın önde gelen turizm grubu TUI, tüm dağıtım kanallarında Turlar ve Aktivitelere olan bağlılığını güçlendiriyor. TUI’de 140′ tan fazla ülkede toplamda 170.000’den fazla gezi, etkinlik, bilet ve transfer hizmeti mevcut.

TUI Musement CEO’su David Schelp yaptığı açıklamada: „“Küresel Turlar ve Aktiviteler pazarı 2021’de toparlanmaya başlayacak.Şimdiye kadar pazar, çok sayıda küçük, çok yerel tedarikçi ile karakterize edildi.TUI gibi büyük bir marka, ortak bir platform olarak güvenlik ve güvenilirlik sağlayabilir.“ ifadelerini kullandı. Açıklamaya göre; 2023’e kadar gelirler ve rakamlar 2019 seviyesine ulaşamayacak.

Leave a Reply

%d bloggers like this: