Tania linia lotnicza uruchamia dwie nowe trasy z Polski. Polecimy do ulubionego wakacyjnego kraju

Już w czerwcu Voyage Air poleci z dwóch polskich miast do Warny w Bułgarii. Leżący nad Morzem Czarnym kurort cieszy się ogromnym zainteresowaniem Polaków. Teraz będzie można się tu dostać łatwiej i taniej.

Niedawno informowaliśmy o tym, że już niebawem Ryanair uruchomi 4 nowe trasy z Polski. Irlandzki przewoźnik zamierza latać m.in. do Pragi, Oslo czy Birmingham. Bilety już są dostępne, ale dotyczą one lotów na lato 2021.

Mamy dla was jeszcze jedną dobrą wiadomość dotyczącą wakacyjnych lotów. Tym razem dotyczy ona Voyage Air i lotów do Bułgarii! Okazuje się, że już niebawem będzie można polecieć z dwóch polskich miast do pięknej Warny.

Dwie nowe trasy lotnicze z Polski. Polecimy do ulubionego wakacyjnego kraju Polaków

Bułgaria to jeden z ulubionych wakacyjnych kierunków Polaków. Po pierwsze leży ona stosunkowo niedaleko, a w dodatku ma dostęp do ciepłego Morza Czarnego. Nic więc dziwnego, że wiele osób wyjeżdża tutaj wypocząć.

Teraz wyprawa do Bułgarii będzie jeszcze prostsza niż dotychczas. Na rynek polski bowiem wchodzi bułgarski przewoźnik Voyage Air, który jeszcze tego lata uruchomi dwie nowe trasy z naszego kraju.

Już od 29 czerwca będzie można polecieć z Rzeszowa i z Łodzi do Warny. Loty będą realizowane raz w tygodniu, a na stronie linii lotniczej już można kupować bilety na tę wycieczkę. Tą informacją pochwalił się też rzeszowski port lotniczy.

Przypominamy, że Warna to trzecie co do wielkości miasto w Bułgarii. Leży ona nad samym Morzem Czarnym, a latem średnia temperatura powietrza utrzymuje się tutaj na poziomie 25-27 stopni.


Leave a Reply

%d bloggers like this: